Zgłoszenie do Projektu

Zgłoszenie do Projektu

Informacje kontaktowe

Organizatorem projektu Patchwork Pamięci jest Zjednoczenie Pozytywni w Tęczy. Możesz się z nami skontaktować jeśli potrzebujesz więcej informacji lub zarejestruj się korzystając z formularza poniżej.

Adres

ul. Złota 7 lok. 21, V piętro
00-019 Warszawa

Numer Kontaktowy

tel./fax: +48 22 464 85 58

Formularz Zgłoszenia

Niniejszym potwierdzamy chęć przystąpienia i aktywnego udziału jako partner w realizacji projektu „Patchwork”, którego głównym realizatorem jest Zjednoczenie na Rzecz Żyjących z HIV/AIDS „Pozytywni w Tęczy”.

W ramach realizacji projektu „Patchwork” zobowiązujemy się do:

  1. Wykonania i przekazania do 13 maja 2024 własnej części patchworku w wymiarach 100×100 cm., zgodnie z instrukcją podaną przez głównego realizatora.
  2. Opracowania i przesłania, zgodnie z instrukcjami głównego realizatora informacji dotyczącej działalności własnego Stowarzyszenia/grupy nieformalnej na potrzeby promocji projektu.

W ramach współpracy główny realizator Projektu zobowiązuje się do:

  1. Zszycia przekazanych/przesłanych elementów patchworka w jedną całość.
  2. Zaprezentowanie patchworka podczas centralnych obchodów Memorial AIDS Day w Warszawie.
  3. Wizualizacji logotypu Stowarzyszenia, jako partnera na wszelkich materiałach drukowanych promujących realizacje projektu.
  4. Zamieszczenie informacji promującej działalność Stowarzyszenia (opis, zdjęcia, logotyp) w materiałach promujących projekt.
  5. Przesłanie dokumentacji fotograficznej z prezentacji.

Zapal świecę w oknie i podziel się wspomnieniem


Dołącz do nas

Jeśli nie możesz do nas dołączyć podczas prezentacji patchworku nadal możesz okazać wsparcie dla naszej akcji. Zapal w oknie świecę ku pamięci osób zmarłych na AIDS.

Podziel się wspomnieniem o osbie zmarłej na AIDS w mediach społecznościowych. Dodaj hashtagi #patchworkpamieci2024 #pozytywniwteczy