Kontakt i zgłoszenie

Kontakt i zgłoszenie

KONTAKT

Zjednoczenie Pozytywni w Tęczy jest organizatorem projektu Patchwork Pamięci w ramach grantu otrzymanego w programie Pozytywnie Otwarci.

Jeśli chesz się z nami skontaktować, zostawić swoją opinię lub podzielić się pozytywną ideą możesz to zrobić przez formularz kontaktowy.

Adres:
ul. Złota 7 lok. 21, V piętro, 00-019 Warszawa

Email
pozytywnarozmowa@gmail.com

Tel./Fax
+48 22 464 85 85

Deklaracja przystąpienia

Niniejszym potwierdzamy chęć przystąpienia i aktywnego udziału jako partner w realizacji projektu „Patchwork”, którego głównym realizatorem jest Zjednoczenie na Rzecz Żyjących z HIV/AIDS „Pozytywni w Tęczy”.

W ramach realizacji projektu „Patchwork” zobowiązujemy się do:

  1. Wykonania i przekazania własnej części patchworku w wymiarach 100×100 cm., zgodnie z instrukcją podaną przez głównego realizatora.
  2. Opracowania i przesłania, zgodnie z instrukcjami głównego realizatora informacji dotyczącej działalności własnego Stowarzyszenia/grupy nieformalnej na potrzeby promocji projektu.

W ramach współpracy główny realizator Projektu zobowiązuje się do:

  1. Zszycia przekazanych/przesłanych elementów patchworka w jedną całość.
  2. Zaprezentowanie patchworka podczas centralnych obchodów Memorial AIDS Day w Warszawie.
  3. Wizualizacji logotypu Stowarzyszenia, jako partnera na wszelkich materiałach drukowanych promujących realizacje projektu.
  4. Zamieszczenie informacji promującej działalność Stowarzyszenia (opis, zdjęcia, logotyp) w materiałach promujących projekt.
  5. Przesłanie dokumentacji fotograficznej z prezentacji.
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
Scroll to Top